Më mbaj mend (për 1 muaj)


Playmaker

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Playmaker është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2006, Playmaker merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "S'eshte E Lehte", në bashkëpunim me Colatin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

A Link

Dora

Fabiani

Underground Mc

Albo 06

Sllimi

Lil Erdi

Black-Eagle

Natra

Bess (Familia Ideale)

Tags: Playmaker


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet