Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pleqte e Krujes - Shkon Bilbili Maleve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Shkon bilbili malvet-e
Merr xhevapn' e djemvet-e
O bilbil, more këng'tar'
N'qaf na i more, k'to beqarë

Shkon bilbili kodrave
Merr xhevap'n' e gocave
O bilbil, more këng'tar'
Cilën goc' ti don me marr'?

Shkon bilbili fushave
Merr xhevap'n' e nuseve
Nuseve e dhandrrit' t'ri
Sa e bukur kanga e tij


Ky tekst u dërgua nga Kevin

Pleqte e Krujes - Shkon Bilbili Maleve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkon Bilbili Maleve".
3. Video është e këngës "Shkon Bilbili Maleve", por nuk këndohet nga Pleqte e Krujes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pleqte E Krujes:


Komente 0