Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pleqte e Krujes - Tunu Shkunu Kumull O Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Tunu, shkunu kumbull-o (2 herë)
Të na hedhsh' të thartat-o
Të na i mbledhin plakat-o
Plakat faqethatat-o

Tunu, shkunu, kumbull-o
Të na i hedh'sh të kuqet-o
Të na i mbledhin nuset-o
Nuset faqekuqet-o

Tunu, shkunu, kumbull-o
Të na i hedh'sh të fortat-o
Të na i mbledhin gocat-o
Gocat faqefortat-o


Ky tekst u dërgua nga Kevin

Pleqte e Krujes - Tunu Shkunu Kumull O
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tunu Shkunu Kumull O".
3. Video është e këngës "Tunu Shkunu Kumull O", por nuk këndohet nga Pleqte e Krujes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pleqte E Krujes:


Komente 0