Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pleqte E Krujes - Syni I Zi Porsi Kupa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

O, syni i zi, o, porsi kupa
Falmi të vraftë buka,
Falmi të vraftë buka

O s'mund t'i fal se s'më len nana
Qejfin s'mund ta bana
Qejfin o s'mund ta bana

O, syni i zi, o, porsi kupa, falmi të vraftë buka
O s'mund' t'i fal, se m'bërtet baba
Ka halle për m'rapa
Ka halle për m'rapa
O nan' e bab' ne me i pajtue
Se un' ty të due
Se un' ty të due


Ky tekst u dërgua nga Kevin

Pleqte E Krujes - Syni I Zi Porsi Kupa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syni I Zi Porsi Kupa".
3. Video është e këngës "Syni I Zi Porsi Kupa", por nuk këndohet nga Pleqte E Krujes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pleqte E Krujes:


Komente 0