Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi - Elegante Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Je vajz ideale
t'kam vulos në zemër
ti nuk krahasohesh
shpirt me asnji tjetër

je e kompletume
nga tjerat dallohesh
as për 1000 femra
ti nuk zëvendsohesh

Ref:
Elegante ,e bukur
elegante kur buzqesh
kur po ecën me taka
gjith qyteti çohet pesh

II
Me sytë ngjyrë kafe
e tepër sharmante
bukuri tërheqse
edhe shum pedante
je e kompletume
nga tjerat dallohesh
as për 1000 femra
ti nuk zëvendsohesh

Ref:
Elegante ,e bukur
elegante kur buzqesh
kur po ecën me taka
gjith qyteti çohet pesh


Ky tekst u dërgua nga  Landi15439

Landi - Elegante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elegante".
3. Video është e këngës "Elegante", por nuk këndohet nga Landi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pleurant Aliti (Landi):


Komente 0