Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Petrit Braha
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Plit është një këngëtar. Petrit Braha (PLIT) jeton në Luzern (Zvicër). Me Rap & Hip-Hop ka nis mu marr qysh para 2 vjetësh ku edhe startoj të rekordoj këngë. Ndër kangt që i inqizoj dhe korri sukses janë edhe : "100%" (version single), që pritet ta bëj edhe ft. me Brave-L. Qysh i vogël ishte i pasionum mas hip hopit ku edhe është tip gangsteri i rëndë. Priten shum befasi e shum risi nga ana e tij,po edhe shumë bashkpunime me partnerin e tij të ngusht`në Rap --Brave-L/in....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-One

Ag-Beatzz

P-Don

Philipsx Tell'em

Nootix

Fis'ko

Koda

Blackhell

King-B.One

Restyle

Tags: Plit, Petrit Braha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet