Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Pllum Vatnikaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Pllum Vatnikaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Më datë 29 Gusht 2016, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "6 Tetor 68". Më datë 19 Qershor 2017, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Kenge Per Tome Doshin". Më datë 20 Tetor 2019, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Nimo Zot E Ora E Shales"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Jakupi

Fatmir Dibra

Shefket Beqa

Agron Uksmajli

Besart Bajrush Doda

Haki Godanci

Mirlind Bajraktari

Nijazi Halilaj

Mergim Mazreku

Albo 06

Tags: Pllum Vatnikaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet