Më mbaj mend (për 1 muaj)

Plumi Og

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Artan Latifi
BIOGRAFIA: Plumi Og është një këngëtar i njohur. Plumi OG qe quhet me emer te vertet Artan Latifi icili ne fillim filloi me emer artistik vetem Plumi, pasi beri disa kenge te para me rap grupin Rap-Porter ne perkrahje me OGB ai u detyrua ta ndrroj emrin pasi qe shum repera artiste te ri plumi bullet, plumi,dhe nje grup shum e re plumat,qe nuk kendojn ma ky u detyrua tja shtoj edhe nje OG emrit te vet qe OG per artanin do te thot ma nalte se gagsterat ne gjuhen gjermane i bie Ober gangster.plumi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Juli

Arjan Effecti

Lumi (Lumni Ukaj)

Fenix

Gzim Roci

Breaker G

Slik

Tha Answer

Big-K

Mc Mitrovicali

Tags: Plumi, Plumi Og, P.L.U.M.I, Artan Latifi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet