Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Plumi Og - Rapporter Me Zemer  (Feat. Ogb & Depresioni)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Depresioni

Featuring

OGB

02/04/2013

2013-04-02T12:26:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rapporter Me Zemer" kënduar nga Plumi Og.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Plumi Og:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet