Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poku
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 17 Janar 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Poku është këngëtar. POKU GET-UP emrin e vertet e ka XHAKU KASA.
qe i vogel XHAKU ka pasur enderr kercimin (BREAK DANCE0 & MUZIKEN
ai merrte pjes neper organizimesh te vogela qe shkolla ja mundesonte
duke performuar (BREAK DANCE) por nga bota e muzikes nuk hiqte dor
. me pas ai u njoh me shokun e tij te quajtur ne emrin e artit
(LEVIS ) dhe mendua te hapin nje grup muzikor i quajtur (GeT-uP)ne 2009 ata filluan dhe nxorren kengen e tyre te par "krejt GeT-uP cohu n'kom"
me pas Grupi U hap Me Shum Nga Ce Mendonin Ata.endra per kercimin u fshi atij i hyri ne gjak muzika dhe filloj te nxirrte akoma keng ..ne 2010 xhaku u regjistrua ne Gjimnazin E Belshit Ndricim Shehu .. ai ishte nje nxenes i mir pastaj ai u be problematik .dhe ne 2011 ai u perjashtua nga shkolla. ..me pas ai e mori me me shum seriozitet muziken dhe filluan duke nxjerrur akoma me shum keng ........

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  pokuuuuuu  

Komente

1


Komente 1