A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
PoliFest 2005

TV/Radio: RTV 21 / Radio 21

ÇMIMI I PARE

Titulli i këngës: Ti je ai
Muzika: Astrit Pallaska
Teksti: Yllka Kuqi
Këndon: Yllka Kuqi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019