Më mbaj mend (për 1 muaj)

Polifonia Labe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  59
Polifonia Labe është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kurora Labe

Grupi Polifonik I Dukatit

Grupi I Pleqve Të Himarës

Ansambli Çipini

Grupi Ergjëria

Grupi Polifonik I Mallakastres

Grupi Polifonik I Bençes

Jehona Labe

Violinat E Lapardhasë

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Tags: Polifonia Labe, Vlora


Komente mbi këtë artist