Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Polifonia Labe - Moj Kunadhja Leshverdho
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Kunadhja Leshverdho".
3. Video është e këngës "Moj Kunadhja Leshverdho", por nuk këndohet nga Polifonia Labe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Polifonia Labe - Moj Kunadhja Leshverdho  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/08/2008

2008-08-30T03:35:21+00:00Opo moj kunadheja leshverdhë
O moj leshverdh-o!
Moj kunadheja leshverdhë
O moj leshverdh-o!

Opo besa jote, besë qëne
Moj leshverdh-o!
Besa jote, besë qëne
Moj leshverdho-!

Opo na lajkose me kuvënde
Moj leshverdh-o!
Na lajkose me kuvënde
Moj leshverdh-o!

Opo në shteg e në shtëpinë tënde
Moj leshverdh-o!
Në shteg e në shtëpinë tënde
Moj leshverdh-o!

Opo besa jote besë qëne
Moj leshverdh-o!
Besa jote besë qëne
Moj leshverdh-o!


Ky tekst u dërgua nga  stafi
Më Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë