Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Polifonia Labe - Zoge E Gjirokastres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoge E Gjirokastres".
3. Video është e këngës "Zoge E Gjirokastres", por nuk këndohet nga Polifonia Labe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Polifonia Labe - Zoge E Gjirokastres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

10/06/2016

2016-06-10T06:40:10+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zoge E Gjirokastres" kënduar nga Polifonia Labe.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ansambli Vokal I Gjirokastres. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

zoge e bukur moj
fluturon permbi dritare
je e mire dhe lozonjare
sa here te shikoj
me ndricon fytyra moj
zoge e gjirokastres
je ti ajo qe mendjen ta lulezonMë Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë