Më mbaj mend (për 1 muaj)

Polifonia Labe - Na Ndau Mergimi (Feat. Diana Ruci, Benjamin Kurupi & Jehona Shqiptare)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Kaluan shume vite
qe nuk jemi pare
kur ti ishe cupe
e une isha djale

Na ndau mergimi
sa andej kendej
kur te vije takimi
kam se c`te rrefej

Ika i brengosur
jo vetem nga tyne
nenes e babit
u lashe vetmine

Djali vetem isha
keshtu e ka jeta
dhe kudo qe vajta
cup si ty nuk gjeta.


Ky tekst u dërgua nga  diana

Polifonia Labe - Na Ndau Mergimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Ndau Mergimi".
3. Video është e këngës "Na Ndau Mergimi", por nuk këndohet nga Polifonia Labe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:


Komente 0