A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kënga Më E Mirë E Ardian Bujupit?
Votimi i Javës: 19-25 Qershor 2016  

Boom Rakatak (58%, 135 vota)

Feel (15%, 35 vota)

Penthouse (12%, 29 vota)

Joker/all Night Ii (6%, 13 vota)

All Night (6%, 13 vota)

This Is My Time (4%, 9 vota)

Numri i Votave: 234

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  HaxhiBujo
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018