A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Më I Miri Për Vitin 2019
Votimi i Javës: 29 Korrik - 4 Gusht 2019  

Butrint Imeri (38%, 94 vota)

Noizy (24%, 60 vota)

Unikkatil (16%, 39 vota)

Majk (11%, 27 vota)

Azet (6%, 16 vota)

Ghetto Geasy (4%, 11 vota)

Numri i Votave: 247

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  Shabanseferi
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019