A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush Ka Më Shumë Famë Botërore?
Votimi i Javës: 5-11 Gusht 2019  

Dua Lipa (63%, 166 vota)

Rita Ora (14%, 36 vota)

Bebe Rexha (10%, 25 vota)

Dafina Zeqiri (6%, 17 vota)

Era Istrefi (5%, 12 vota)

Ava Max (3%, 7 vota)

Numri i Votave: 263

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  djnamik
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019