A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Rreperja Më E Mirë Shqiptare
Votimi i Javës: 12-18 Gusht 2019  

Tayna (69%, 198 vota)

Melinda (17%, 48 vota)

Rina (11%, 33 vota)

Gjira (1%, 4 vota)

Morena Taraku (1%, 3 vota)

Baby G (0%, 1 vota)

Numri i Votave: 287

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  Hoxha
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019