A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

King I Repit Shqiptar
Votimi i Javës: 19-25 Gusht 2019  

Ledri Vula (38%, 96 vota)

Majk (23%, 59 vota)

Noizy (18%, 45 vota)

Unikkatil (16%, 40 vota)

Gold Ag (4%, 9 vota)

Varrosi (2%, 4 vota)

Numri i Votave: 253

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  Ktubaba
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019