A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtarja Më E Mirë Femër
Votimi i Javës: 26 Gusht - 1 Shtator 2019  

Tayna (46%, 91 vota)

Elvana Gjata (29%, 58 vota)

Dafina Zeqiri (10%, 19 vota)

Rina (7%, 13 vota)

Melinda (7%, 13 vota)

Fifi (3%, 6 vota)

Numri i Votave: 200

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  Hellbanianz88
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019