A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Perandoresha E Reperkave
Votimi i Javës: 16-22 Shtator 2019  

Tayna (57%, 94 vota)

Melinda (18%, 30 vota)

Loredana (11%, 19 vota)

Fifi (6%, 10 vota)

Rina (6%, 10 vota)

Nikka (2%, 3 vota)

Numri i Votave: 166

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  rapperandoreshatayna
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019