A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Votoni Të Preferuarin Tuaj
Votimi i Javës: 23-29 Shtator 2019  

Capital T (50%, 79 vota)

Noizy (22%, 34 vota)

2Ton (13%, 20 vota)

Gheto Geasy (8%, 12 vota)

Fero (5%, 8 vota)

Stresi (3%, 4 vota)

Numri i Votave: 157

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  Desiign
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019