A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ka Më Sukses Pas Largimit Nga Onrecords
Votimi i Javës: 30 Shtator - 6 Tetor 2019  

Kida (63%, 79 vota)

Mozzik (22%, 28 vota)

Fero (9%, 11 vota)

Getinjo (3%, 4 vota)

Nikka (2%, 3 vota)

Baby G (1%, 1 vota)

Numri i Votave: 126

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  stafi
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019