A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtarja Më E Mirë E Vitit 2019
Votimi i Javës: 14-20 Tetor 2019  

(39%, 74 vota)
(32%, 61 vota)
(13%, 24 vota)
(8%, 16 vota)
(5%, 10 vota)
(3%, 6 vota)

Numri i Votave: 191

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  Dhimiter524
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019