Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Motrat Më Të Famshme
Votimi i Javës: 27 Janar - 2 Shkurt 2020  

Nora & Era Istrefi (57%, 91 vota)

Motrat Mustafa (18%, 29 vota)

Greta & Eni Koçi (7%, 11 vota)

Irma & Eranda Libohova (7%, 11 vota)

Adelina & Zaimina Ismaili (6%, 10 vota)

Ana & Arta Kabashi (4%, 7 vota)

Numri i votave: 159

Pjesëmarrja në votim:

Anketa u krijua nga stafi


Komente mbi këtë votim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet