Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Është Ky Emri I Vërtetë?

Përgatiti:
rrezarta12 20-02-13
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.


Ardian Bujupi
Big Basta
Edona Llalloshi
Ermal Fejzullahu
Genta Ismajli
Mc Kresha
Meda
Noizy
Shyhrete Behluli
Stine