Më mbaj mend (për 1 muaj)

E Vërtetë / Gabim (13)

Përgatiti:
Engji123 29-11-13
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.


Adrian Gaxha Dhe Floriani Këndojnë “Një Zemër“ Dhe “Ngjyra E Kuqe“
Big Basta Ka Bashkëpunuar Me Encen
Emri I Tunës Është Altuna
Emri I Vërtetë I Gold AG Është Arjan Agushi
Ledri Është akoma me Babastars
Mc Kresha Këndon Këngën “Kuq E Zi“
Një Këngë E Dafinës Është “Bloodah“
Noizy Dhe Babastars Kanë Bërë Sherr Në Cyrih
Unikkatil Këndon “Noku I Vogël“
Unikkatil Këndon Tallava