A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush është Edhe Aktor Edhe Këngëtar?

Përgatiti:
tikaltrina 15-10-12
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.

Bleona Qerreti
Elvana Gjata
Fatos Kryeziu
Kushtrim Hoxha
Ledri Vula
Rozana Radi
Ryva Kajtazi
Shota Baraliu
Stine
Valza Bajra

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019