A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngë E Kënduar Nga Alban Skënderaj (2)

Përgatiti:
kevibishaj 11-11-16
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.

Digjesh Zjarr
Dit E Re
Duart Lart
Engjëll
Jena Mbretër
Sa Dua
Sa T'kam Dasht
Stoli I Trëndafilave
Vetëm Ty
Zemra Ime

Rezultatet më të mira për këtë Quiz:

» Krijo Një Quiz »Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019