A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtarë Nga Kosova

Përgatiti:
loralora 23-10-12
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.

Adelina Ismajli
Adelina Tahiri
Afërdita Dreshaj
Dafina Rexhepi
Dafina Zeqiri
Elvana Gjata
Genta Ismajli
Kaltrina Selimi
Nora Istrefi
Ronela Hajati

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019