A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Polo Nexhipi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Polo Nexhipi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Mars 2019, Polo Nexhipi publikon videoklipin "Bekim I Zotit". Më datë 10 Maj 2019, Polo Nexhipi publikon videoklipin "Nusja Jone". Muzika e këngës u punua nga Valter Beqo, teksti u shkrua nga Armand Trebicka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valter Beqo....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Kllorgji

Skender Kalenja

Alfred Selimi

Vathi Fejza

Klajdi Topi

Cim Turtulli

Pellumb Plaka

Hasan Marra

Rudin Misiri

Bardhi Zdrava


Tags: Polo Nexhipi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019