Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Poni - Dashuria Labe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Perlat E Jugut 2 (Pritem)"

Këngë e albumit:

"15 Hite Te Muzikes Popullore"

Këngë e albumit:

"Dashuria Labe"

Këngë e albumit:

"The Best"
Ylli beharit moj hene
pse s'me fole kur kalove
kur coje buket e dhene
me shikim me verbove(X2)

Te dua per koken tende
do vij qe ti them sateme
zemren sec ma pervelove
u terbofsh se me terbove(X2)

Do vish ti moj brezargjende
do vish ne kasollen time
per fjalen qe kemi dhene
do ta mbajm a do ta leme(X2)

Te dua per koken tende
do vij qe ti them sateme
zemren sec ma pervelove
u terbofsh se me terbove(X2)

Do ta mbajm o shpirti im
nuk e fshehim dashurine
nena me baban e dine
jan dakort per miqesine(X2)

Te dua per koken tende
do vij qe ti them sateme
zemren sec ma pervelove
u terbofsh se me terbove(X6)


Ky tekst u dërgua nga myr
Më Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet