Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Poni - Shpirti Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Dashuria Labe"


Edhe kur me thua jo te kam shpirt
dhe kur ben sikur harron te kam shpirt
dhe kur rrugen me tregon te kam shpirt
kue me mer me perqafon te kam shpirt

Neper endrra torturohem nat per nat
dhe mengjesve pa ty zgjohem dhe pa fat
me ty zemren e kam humbur pergjithmone
vetem ti me ben te lumtur e kupton

(refreni)(2x)
Ti ti je shpirti im ti je dielli im
pse me fal trishtim
ti ti je shpirti im ti je dielli im
ti je loti im
Ti ti je shpirti im ti je dielli im
pse me fal trishtim
ti ti je shpirti im

Edhe kur me thua jo te kam shpirt
dhe kur ben sikur harron
te kam shpirt, te kam shpirt, te kam shpirt


Ky tekst u dërgua nga  AlbaGurl06
Më Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet