Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Hiqu Tutje Mor Lanet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

hiqu ti more lanet
kemba kembes me je qep
muqe veqe sa u tremb
sa sgjete ilac per vete
(x2)

o bo bo cme gjeti mua
kur vajtem mrem ne krua
djali qe me kish kerkuar
erdhi pra dhe mu afrua
(x2)

hiqu ti more lanet
kemba kembes me je qep
muqe veqe sa u trembe
sa sgjete ilac per vete
(x2)

me tha te dua moj xhan
moj e pa pertuar fare
idhe kemben e mos bej naze
mos mi shto keto maraze

hiqu ti more lanet
kemba kembes me je qep
muqe veqe sa u trembe
sa sgjete ilac per vete
(x2)

te dua qe me te dua
me ndopak edhe per mua
ilaci qe seroj mua
e gjeta ketu ne krua
(x2)

hiqu more lanet
kemba kembes me je qep
muqe veqe sa u trembe
sa sgjete ilac per vete
(x2)
Poni
Publikimi: 01/12/2006
Orkestrimi: Adrian Hila


Poni - Hiqu Tutje Mor Lanet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hiqu Tutje Mor Lanet".
3. Video është e këngës "Hiqu Tutje Mor Lanet", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0