Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  51S'besoja se një ditë vetëm do jetoja
Dhe një fjalë nga afër sdo ta thoja
Ty që të doja shumë!

E dija se pa ty gjithmon vetëm do flija
Dhe nga i ftohti gjithmon do të ngrija
E vetme kam lindur
E vetme do vdes pa ty!

Ref.x2:
Të dua, po vuaj çdo natë pa ty
Të dua, po vuaj çdo natë pa ty
Po vuaj dhe qaj vetëm se të dua ty!


Ky tekst u dërgua nga BufuPoni
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Poni - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0