Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Nete Mbas Netesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Kërkon nga mua të këndoj para teje e di,vetën për ty unë ta shkatrroj sonte natën e di,me flokt e mia t'ledhatoj fytyrën tënde e di,herë të afroj herë të largoj a më pëlqen jo se di??
Poni,Poni,Poni....
Më zgjodhe mua ta kalosh sot mërzitjen e di,mërzitjen tënde për dikë të lënduar e di,e ke lënduar por jo unë se kam fajin e di,herë më afron herë më largon a më pëlqen jo se di,jo se di....
Netë mbas netësh kjo ditë pa frymë po me lë,jo unë nuk mundem më,jo unë nuk mundem më,lojë pas loje më lodhe ti dje dhe sot,jo unë nuk e bëj dot,jo nuk mundem ta bëj dot(ref 2).

Kërkon nga mua të këndoj para teje e di,vetën për ty unë ta shkatrroj sonte natën e di,me flokt e mia t'ledhatoj fytyrën tënde e di,herë të afroj herë të largoj a më pelqen jo se di!!!
Netë mbas netësh kjo ditë pa frymë po më lë,jo unë nuk mundem më,jo unë nuk mundëm më,lojë pas loje më lodhe ti dje dhe sot,jo unë nuk e bëj dot,jo nuk mundëm ta bëj dot(ref 2)
Poni.Poni,Poni...
Poni,POoni,Poni...Po ti kush je ore?Gent Lako.Gent Laakko.
Netë mbas netësh kjo ditë pa frymë po më le,jo unë nuk mundem më,jo unë nuk mundem më,lojë pas loje më lodhe ti dje dhe sot,jo unë nuk e bëj dot,jo nuk mundem ta bëj dot(ref 2)....


Ky tekst u dërgua nga Doruntina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Poni
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Genti Lako
Orkestrimi: Genti Lako


Poni - Nete Mbas Netesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nete Mbas Netesh".
3. Video është e këngës "Nete Mbas Netesh", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0