Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Fjala Ime Eshte Kenga  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  24

Këngë e albumit:

"Fjala Ime Eshte Kenga"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Komente

Asnjë Koment

28/07/2010

2010-07-28T02:18:09+00:00Fjale moj e embel fjale
si burrim qe rrjedh ngadale
kur bie ne buzen time
e te bej keng me ligjerime x 2

une kendoj me kendon zemra
fjala ime eshte kenga
kengen time kur degjoni
pini vere dhe dashuroni x 2

kenga ka halle te renda
jo une kurre jo nuk u tremba
sikur dhe nje here tja nisja
o vetem keng moj dot qendisja x 2

une kendoj me kendon zemra
fjala ime eshte kenga
kengen time kur degjoni
pini vere dhe dashuroni x 2

nuk e le per gjysem endrren
prandaj mos ma vrisni kengen
kengen do ta le ne breza
o te bardhen se ngjit e zeza


Ky tekst u dërgua nga kadare
Më Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet