Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Çokollata Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  42

Çokollata,zemër të kam sjellë
Çokollata,të ëmbla me lajthi
Se të dua dhe ti mirë ta dish
Se të dua,zemër vetëm ty

Well,that girl she on top,on top ruled the world
She really,really got me confusing
While moving down down so cute

Oh la la,thinking of the things we do
Me more than you again
So she got me saying
Don-don digi digi don don digi digi don don,oh life
Don-don digi digi don don digi digi don don,you're mine
This girl is looking fine

Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2013
Muzika: Alfred Sula
Teksti: 2 Step
Orkestrimi: Alfred Sula


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 2


Poni - Çokollata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çokollata".
3. Video është e këngës "Çokollata", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.