Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Amerikano  (Feat. 2 Step)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  62

Muzika & Teksti:

2 Step

Teksti:

Poni

Muzika & Orkestrimi:

Valter Beqo

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Bio"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15

Komente

6 🔥

Featuring

2 Step

07/08/2015

2015-08-07T16:00:03+00:00[PONI] REF 2X
Amerikano sa mire po na shkon
Italiano sa mire po na shkon
Diaspora sa mire po na shkon
Ooo sa mire po na shkon

[PONI]
O sa shpejt ecen shqiptari
Dhe me shpejt se nje FERRARI
Te rremben si uragani
Kuq e Zi behet nami

[PONI] 2x
Star, star, star anembane shqiptare

[2 STEP]
Andale, andale, andale
Tu sabes que me gusta la fiesta
Andale, andale, andale
Un paso adelante morena ay ay
Ti po don, ti po don, ti po don, ti po don
Po ta nis ty nje puthje
zemer me dal une n'obsesion

[PONI] REF 2X
Amerikano sa mire po na shkon
Italiano sa mire po na shkon
Diaspora sa mire po na shkon
Ooo sa mire po na shkon

[PONI]
Ne topliste jane shqiptaret
Neper bote kudo te paret
Kemi stil AMERICANO
Moda jone ITALIANO

[PONI] 2x
Star, star, star anembane shqiptare

[2 STEP]
Andale, andale, andale
Tu sabes que me gusta la fiesta
Andale, andale, andale
Un paso adelante morena ay ay
Ti po don, ti po don, ti po don, ti po don
Po ta nis ty nje puthje
zemer me dal une n'obsesion

[PONI] REF 2X
Amerikano sa mire po na shkon
Italiano sa mire po na shkon
Diaspora sa mire po na shkon
Ooo sa mire po na shkon


Ky tekst u dërgua nga Shkelqesa Zekaj
Më Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet