Më mbaj mend (për 1 muaj)

Por-Nó - Këtu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Zgjohemi, për çdo ditë
tuj lëpi varrën
Duket që, kemi ra
n'lojë të huej

Zgjohem, ditën, natë, ditën

Për me t'pa, shumë e mirë
tuj shëndrit hanën
E këtë herë, se kam ditë
që naj prejnë krahët

Ditën, natë, ditën

Këtu nuk nxen dielli mo je ti (x2)

Tash nuk osht'
kohë e mirë
me e mshel
gojën

Mos i le
me t'frigu
mos i le
jo

Çdo ditë
çdo natë
çdo natë

Këtu nuk nxen dielli mo je ti (x4)

[Kërkoj falje për gabime eventuale]
Por-Nó
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/12/2013
Video Produksioni: Pinkmoon Creative


Por-Nó - Këtu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këtu".
3. Video është e këngës "Këtu", por nuk këndohet nga Por-Nó.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Por-Nó:


Komente 0