Më mbaj mend (për 1 muaj)

Por-Nó - Jay Jay Okocha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nuk osht krejt aq terr
sa here ti ndihesh qe je pertej
ti mos i mbyll syte
kurre, tash, asnjihere
kur tentojne me te thy
leji me e lodhe vehten
e asnjihere ty
ti mos e hup kryet

sa urrejtjen
urrejtjen e mban

me u largu prej teje
e me nda prej jetes tande perhere
krejt mas me i lane

e nese po te dhemb qe hala nuk je ne vete
e nese varrat jane mshele e ke mall me i preke
ti mos e ul kryet kurre tash e asnjihere
ti mos hup kryet

sa urrejtjen
urrejtjen e mban

me u largu teje
e me u nda prej jetes tande perhere
krejt mas i lane
me u laku si pendel
e fluturu prej jetes tande perhere
me te lane


Ky tekst u dërgua nga MentorPor-Nó
Publikimi: 01/04/2022
Recorded At Studio C, Prishtinë,
2014 (B-Side From The Album 'Zhurmuesi')
Producer: Dritero Nikqi
Mix: Dritero Nikqi
Master: Toton – Pug MusikPor-Nó - Jay Jay Okocha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jay Jay Okocha".
3. Video është e këngës "Jay Jay Okocha", por nuk këndohet nga Por-Nó.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Por-Nó:


Komente 0