Më mbaj mend (për 1 muaj)

Potpuri Me Bilbilat - Pjesa 4 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


livadhin me peme, livadhin me peme, o ku e ke pae, livadhin me peme, livadhin me peme, o ku e ke pae

kur jam kan e vogel, kur jam kan e vogel, kaj deraj i kam rrae,kur jam kan e vogel, kur jam kan e vogel, kaj deraj i kam rrae

oo plot me yje na esht mbush havaja, o djal dyllberin e ka rrit sevdaja, o djal dyllberin e ka rrit sevdaja, o djal dyllberin e ka rrit sevdaja

o plot me lule na esht mbush obori, o plot me lule na esht mbush obori, o djal dyllberin e ka beku zoti, o djal dylberin e ka beku zoti


Ky tekst u dërgua nga  valbona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Potpuri Me Bilbilat - Pjesa 4
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pjesa 4".
3. Video është e këngës "Pjesa 4", por nuk këndohet nga Potpuri Me Bilbilat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Potpuri Me Bilbilat:


Komente 0