Më mbaj mend (për 1 muaj)

Potpuri Me Bilbilat - Dasëm E Madhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Majet shpis u ngrit flamuri, darsem tmadhe në po bojm, edhe nones poj qesh nuri, djalin sot po e marton(2x)

Ref: hajde gjith hyni në valle, hyni nvalle më vallzu, lum po bon baba dhe nona, sa shum zëmrat ju kan gzu(2x)

dil oj non e priti krushqit, marim nuse më duvak, hajde nuse ardhsh e bardh, je si yll e je si hanë(2x)

Ref: hajde gjith hyni në valle, hyni nvalle më vallzu, lum po bon baba dhe nona, sa shum zëmrat ju kan gzu(2x)


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Potpuri Me Bilbilat - Dasëm E Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasëm E Madhe".
3. Video është e këngës "Dasëm E Madhe", por nuk këndohet nga Potpuri Me Bilbilat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Potpuri Me Bilbilat:


Komente 0