A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pozitiv Records

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Pozitiv Records është një grup artistësh. Pozitiv Record's u formua ne vitin 2006 nga (Endrit Haxhiu ) - Ennd (Jon Shala) - Kevin dhe (Ardi Rama) - Lee por ky i fundit ka dalur prej grupit per disa probleme kanga e par e pozitivrecords ishte Amaterat kenduar nga :Kevin ft ennd ,lee - sKin ajo nuk ishte profesionale por nuk ishte Profesionale por vetum si Demo. Pastaj Kan dalur edhe disa kang tjera p.sh Lee ft Skin Doog (Nata) , Kevin ft ennd. (Inaqort) etj... Në Vitin 2007 Në krah të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Shteti Crew

Zogjte E Nates

Raiders

Last Point

P.E.Z

Psychos

Down Town

Okupatorat

Bloody Gangstaz Family


Tags: Pozitiv Records, Positive Records

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019