Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pranvera Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Pranvera Krasniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 4 Nëntor 2018, Pranvera publikon videoklipin "Bad Boy". Më datë 18 Maj 2019, Pranvera publikon videoklipin "Krejt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ona Mani

Neshi Cakolli

Lily N

Gylten Berisha

Florida Dushku

Angel (Alma)

Irini

Taunita

Tags: Pranvera Krasniqi, Pranvera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet