Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Prek Mrishaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Prek Mrishaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Mehmeti

Istref Zaraj

Xhelal Juka

Gjin Dona

Fran Vulaj

Lekë Dedvukaj

Adem Barbullushi

Gezim Zefi

Suad Shaptafa

Perlat Sheqeri

Tags: Prek Mrishaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet