Prele Rushaj
Prele Rushaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Shkodër
  • Jeton në
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: Prele Rushaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 20 Nëntor 2022, Gjergj Kolndreu & Prele Rushaj publikojnë videoklipin "Moj E Mira N'at Livadh". Kënga u orkestrua nga Alfred Qemalja. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0