Më mbaj mend (për 1 muaj)

Premtim Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Premtim Mehmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 5 Tetor 2009, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "As N'at Ane E As N'ket Ane". Më datë 5 Maj 2010, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Prape Te Dua". Më datë 18 Nëntor 2012, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Pranoje". Më datë 13 Prill 2013, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Krejt I Di". Më datë 24 Nëntor 2014, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Puthjet Me Helm". Më datë 20 Qershor 2016, Premtim Mehmeti publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentËmbël Ma Ke Lanë (2017)

☆☆☆☆☆

Prap Te Dua

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Qenan Selani (Qena)

Naim Gavrani

Avdi Mjeku

Remzi Leka

Anton Keraj

Xhezair Elezi (Xheza)

Meti Maloku

Fidaim Aliu

Fisnik Ristemi

Ibrahim Kasami

Tags: Premtim Mehmeti


Komente mbi këtë artist