Më mbaj mend (për 1 muaj)

Premtim Mehmeti - Pranoje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Pse nuk e pranon tverteten ti
thuj nje fjale sy me sy
mos u mundo me rrena ti
ky esht fundi per Mu e per Ty

Pse nuk e pranon t'verteten ti
thuj nje fjale sy me sy
mos u mundo me rrena ti
ky esht fundi per mu e per ty

2X Te kam par me syt e mi
qysh e puthe tjetrin ti
qka te bana une ty
nuk e di o nuk e di

Nje Unaz qe per ty bleva
ne Xhep me ka mbet
e kam mbajt e nuk e ktheva
do ta kem kujtim per Jete
do ta ruj me Zemer do ta ruj me shpirt
se Une Ty te deshta kurr nuk e ke dit

Pse nuk e pranon tverteten ti
thuj nje fjale sy me sy
mos u mundo me rrena ti
ky esht fundi per mu e per ty

2X Te kam par me syt e mi
qysh e puthe tjetrin ti
qka te bana une ty
nuk e di o nuk e di


Ky tekst u dërgua nga Titina   TiTiNnaPremtim Mehmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/11/2012


Premtim Mehmeti - Pranoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranoje".
3. Video është e këngës "Pranoje", por nuk këndohet nga Premtim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Premtim Mehmeti:


Komente 1